Porsche Panamera Turbo Executive!

Porsche Exclusive'in, Karmen Kırmızısı renk ve siyah tonların ağırlıkta olduğu SportDesign paketiyle donatılan aracına ait görseller yayınlandı.

GÜNDEM Hit: 1123 / Yorum: 0 / 9 Ocak 2017 23:01
Porsche Panamera Turbo Executive!
-A +A

Porsche, geçtiğimiz ay düzenlenen Los Angeles Otomobil Fuarı'nda PanameraExecutive ailesini 4, 4S, 4 E-Hybrid ve Turbo versiyonlarıyla tanıtmıştı. PorscheExclusive, ailenin son ferdini elden geçirerek yeni yıl öncesinde Karmen Kırmızısı renk ve siyah tonların ağırlıkta olduğu SportDesign paketiyle donattığı aracı "Noel havası"na soktu. İç mekanda siyah derinin ağırlıklı kullanıldığı kabinde gösterge panelinde, kapı panellerinde ve merkezi konsolun alt kısımlarında kırmızı detaylar dikkat çekiyor. Çift renkli anahtar bile aracın iç ve dış finişindeki tonlarla uyumlu şekilde tasarlanmış.

Porsche Exclusive Panamera Turbo Executive Porsche Exclusive Panamera Turbo Executive
 
 
 

Kabinin arka bölümü gösterilmedi fakat eklenen fotoğrafların bazılarında araçta opsiyonel olarak ön koltuk kafalıklarına 10.1 inç boyutunda, çıkarılabilir arka bölüm eğlence sistemi eklendiğini görebilirsiniz. Arka bölümdeki merkezi konsol da yerleşik katlanır masalarıyla birlikte ekstra ücret karşılığında sunuluyor.

 

Executive versiyonu, standart Panamera'ya göre 150 mm daha uzun olan aks mesafesi sayesinde arka bölümdeki yolculara daha fazla diz mesafesi sunuyor. Araç, Turbo paketini temel aldığı için yumuşak kapanan kapılar, arka aksta yönlendirme, ambiyans aydınlatması, dört bölgeli klima kontrolü, Porsche'nin tescilli sistemi Dynamic Light System özelliğine sahip tamamen LED ön farlar gibi ekstra donanımları standart olarak içeriyor. Bu donanımlar 4S'te de standart iken Stuttgartlı marka 4 ve 4 E-Hybrid paketlerinde bu özellikler için ekstra ücret talep ediyor.

Sport Turismo adlı station wagon versiyonu gelene kadar bu paket Türkiye'de sunulan en pahalı Panamera seçeneği olmaya devam edecek. 

 

Facebook'ta paylaş butonu
Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları