Yeni Bugatti modeli elektrikli bir Grand Tourer veya Crossover olabilir

Bugatti, Chiron modelinin yanında yepyeni bir model geliştirdiği söyleniyor. Gelen söylentilere göre bu modelin ya tamamen elektrikli bir Grand Tourer olabileceği yönünde.

RÜYA OTOLAR Yorum: 0 / 22 Kasım 2019 19:12
Yeni Bugatti modeli elektrikli bir Grand Tourer veya Crossover olabilir
-A +A

Yeni bir model daha

Bugatti genel müdürü Stephan Winkelmann, yakın zamanda konuşurken, Fransız otomobil üreticisinin Volkswagen Grubu ile böyle yeni bir aracın yatırımını onaylama konusunda görüşmekte olduğunu söyledi. 500.000 Euro ve 1 milyon Euro arasında olan yeni bir modelin gelmesini planladıklarını belirtti. Winkelmann, Bugatti’nin VW Grubu’nun dışında potansiyel olarak hayatta kalabilecek kadar canlı olmasını sağlamak istiyor.

Şirket başarı ile ilerliyor

Bugatti’nin bugünlerde “iyi para kazandığını” ve bu yılın başlarında Chiron prototipi ile rekor kıran yüksek hız denemesinin markaya çok şey kattığını söyledi. Şu anda, Bugatti yılda yaklaşık 100 araç üreten bir şirket olduğu ve dört koltuklu yeni bir modelin de ürün gamına eklenmesiyle, yılda 600 araç üretebilir hale gelmesinin ön görülerinde olduğunu belirtti. Yeni modelin ise detayları hala sır gibi saklanıyor.

Facebook'ta paylaş butonu
Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları