İletişim

shape
shape
shape

İşte  2013 model otomobilin özellikleri:

Fisker SURF

Yeni Fisker Surf etkin ve çevre dostu bir yaşam tarzı için dünyanın ilk elektrikli lüks / spor otomobil. Fisker Surf ruhlu yeni bir tavır, kendi ile birlikte, esnek ek yük taşıma kapasitesi ekleyerek genişletilmiş aralığı (hiç ™) ile çığır açan Karma Elektrikli Araç başarısı üzerine inşa edilmiştir. Fisker Surf, doğal çevre kaynaklarının ve saygı sürdürülebilir kullanımı için sürekli bir endişe ile, performans, lüks, stil, programı, ve ekonominin bir araya getiriyor. Fisker Automotive global bir şirket olarak 2013 model yılı için dünya çapında tüm pazarlarda Surf sunacak. Surf, bir spor araba ve bir station wagon ve Fisker Karma platformu hızla genişletiyoruz, tekrar yeni bir pazar niş oluşturmak ek modelleri ile nasıl gösterileri arasında bir geçit Fisker vizyonu.

Henrik Fisker, CEO / Yönetici Tasarımı “Surf bir ilk-kendi türünde etkin, çevreye duyarlı bir yaşam tarzı canlı ve güzel bir araba sürmek gibi insanlar için boşluk, performans ve lüks tasarım, çevre dostu bir yaşam tarzı araç.” Müdür, Fisker Automotive.

Yeni tedarikçi

Fisker Automotive BMW ile gelecekteki Fisker modeller için motor ve diğer bileşenlerin tedarik kapsayacak bir anlaşma imzalandığını duyurdu. BMW Wilmington, Delaware, 2012 yılı sonunda yeniden faaliyete eski GM fabrikasında üretime geçmesi planlanıyor. Fisker araba, kod adı ‘Proje Nina’, yeni nesil için bir dört-silindirli turbo motor tedarik ve 2013 yılında global satış. Ilk ‘Projesi Nina’ türevi ödünsüz Sorumlu Lüks Fisker kurumsal vizyon teslim Fisker sürekli ™ teknolojisi kullanan bir orta boy prim sedan olacak.

Henrik Fisker, yorum; “BMW motor, BMW, dünyanın en iyi ve yakıt en verimli benzinli motorlar üretmek için bilindiği gibi, bizim için açık bir seçenek BMW ile bu anlaşmayı imzalamış Biz çok mutluyuz.”

MSK ARAÇ

Fisker Automotive REZERV özelleştirilebilir seçenekleri programı duyurmaktan gurur duyar. Bu özel Fisker yetkili aksesuar programı Fisker perakendeciler aracılığıyla satışa sunulacak. Baba Ettensberger Corporation (CEC) ile işbirliği içinde oluşturulan programın ilk ekran araba, aerodinamik bileşenleri ve gelişme birçok yeni heyecan verici ürünler ile Karma iki tekerlek seçenekleri (dövme ve monoblok) sunar.

Fisker Karma

Fisker Karma, Fisker Automotive Sedan ilk seri üretim otomobili, uzun menzil (hiç), şirketin firma, çevreye duyarlı otomobiller, stil tutku kurban gerek olmadığını, inanç ya da performans temsil eden lüks bir elektrikli araç. Fisker Karma, 981lb./ft bir tork ile 403 HP olmak üzere toplam vardır. (1300 Nm) sıfır rpm’de. Toplam 300 mil (483 km), anksiyete-aralık-genişletici ile saf elektrik modunda ve 250 mil 50 mil. Fisker Karma, ayrıca yıllık bazda sadece 83g CO ₂ / km ile 100 mpg (2.4 l/100 km) kadar elde edebilirsiniz. Fisker Karma, spor modunda en yüksek hız 125 mil ve 5.9 saniyede 0-60 mph zaman. € 98,900 Euro / 95.900 $ – 108.900 $ USD Fiyatlar € 85,500 ‘da başlayacak.

Paylaş