İletişim

shape
shape
shape

Kurulduğundan bu yana teknolojisini geliştirirken her zaman insanı odağına alan İsveçli otomobil üreticisi Volvo Cars’ın Türkiye operasyonunda üst düzey yeni bir atama gerçekleşti. Volvo Car Turkey’in Müşteri Deneyimi ve Pazarlama Direktörlüğü görevine Didem Magriso getirildi.

Orta Doğu Teknik Üniversitesi Ekonomi bölümünden 2006 yılında mezun olan Didem Magriso, pazarlama alanında, hızlı tüketim ürünleri başta olmak üzere, uluslararası şirketlerde çeşitli sektörlerde kariyerini geliştirdi. 18 yıllık kariyer yolculuğuna L’Oréal’de Biotherm Ürün Müdürü olarak başlayan Magriso, 2007-2008 yılları arasında Philips, 2009-2012 yılları arasında Hasbro’da ürün ve marka yöneticilikleri yaptı. 2012-2023 yılları arasında Kellogg (yeni adıyla Kellanova) şirketinde 11 yıl boyunca Kellogg’s tahıl gevrekleri ve Pringles markalarını yönetti ve şirketin Türkiye liderlik ekibinde yer aldı.

Son olarak VavaCars’ta Pazarlama Lideri olarak görev yapan Didem Magriso, 15 Nisan 2024 tarihi itibarıyla Volvo Car Turkey’deki yeni görevine başladı.

Paylaş

Bir yanıt yazın