İletişim

shape
shape
shape

Navigon’un tasarım ve teknolojik özellikler açısından en üst seviye ürünü Navigon 8410, kolay kullanımı ile de rahat bir navigasyon keyfi sunuyor. Tasarım konusundaki en önemli ve prestijli ödüllerden Red Dot Design Award’dan sade ve minimal yapısı ile tasarım ödülü alan Navigon 8410, aracınıza şıklığı ile ayrı bir hava katıyor

Navigon 8410, en hafif dokunuşu bile algılayan 5 inç dokunmatik ekranı, parlak paslanmaz çelik çerçevesi ve özel cam yüzeyi ile tasarım ve teknolojinin birleşimini sunuyor sesli ve görsel yönlendirmesi sayesinde sizi izlediğiniz yol boyunca yönlendiriyor, çıkışlara yaklaştığınızda sizi önceden uyarıyor. Eğer dönmeniz gereken yolu kaçırdıysanız da rotayı baştan çiziyor ve sizi yeni yolunuzda tekrar sesle bilgilendirmeye devam ediyor. Böylece size de yolu kaçırma endişesi yaşamadan sürüş keyfini yaşamak kalıyor.

3D Panorama Görünümü özelliği sayesinde Navigon 8410’da tüm yeryüzü şekillerini, dağ, tepe ve ovaları gerçeğe yakın olarak görebiliyorsunuz. İsterseniz üç boyutlu görünümü sadece bir dokunuşla iki boyuta da çevirebiliyorsunuz.

Paylaş