İletişim

shape
shape
shape

OMV Petrol Ofisi Madeni Yağları, merkezi Frankfurt’ta bulunan, 6 kıtada ve 100 ülkede faaliyet gösteren, 45.000 sertifikaya sahip uluslararası bağımsız belgelendirme ve denetim kuruluşu Deutsche Qualitaets und Management Systeme’nin (DQS) yaptığı denetimler sonucu ISO 10002 Müşteri Memnuniyeti Sertifikası almaya hak kazandı. Müşteri memnuniyeti alanında uluslararası standart olarak kabul gören söz konusu belge, müşteri beklentilerinin ötesinde hizmet vermeyi hedefleyen, farklılık yaratmak isteyen, müşterinin görüş ve düşüncelerini önemseyerek bunları sürekli gelişme amacıyla kullanan kuruluşlara veriliyor.

OMV Petrol Ofisi’nde yapılan denetimlerin özellikle, müşteri geri bildirimlerini ele alma süreçlerindeki şeffaflık, erişilebilirlik, cevap verilebilirlik, objektiflik, ücretler, gizlilik, müşteri odaklı yaklaşım, hesap verilebilirlik ve sürekli iyileşme gibi konulara odaklandığı belirtildi.

OMV Petrol Ofisi Madeni Yağlar Direktörü Sezgin Gürsu konuyla ilgili açıklamasında; “ISO 10002 sertifikası ile müşteri memnuniyeti politikamızın başarısını ve üst seviyelerde uygulandığını belgelendirilmiş olduk. Müşteri Memnuniyeti Yönetim Sistemimizin uluslararası standartlara uygunluğunu bağımsız, uluslararası ve saygın bir denetim kuruluşundan almış olmaktan memnuniyet duyuyoruz” diye konuştu.

Müşteri odaklı misyon, değer ve politikaların OMV Petrol Ofisi’nin iş yapış biçimine bir kültür olarak yansıdığını belirten Gürsu “Müşterilerimizin ihtiyaçlarını öngörmek, karşılamak ve müşteri sadakatini yükselterek uzun süreli ilişkiler kurmak başlıca hedefimiz Müşterilerimize sunduğumuz tüm ürün ve hizmetlerde bu ilkeye bağlı kalıyor, müşterilerimizin güveni ve memnuniyetini pekiştirmek için çalışmaya devam ediyoruz” dedi.

Paylaş