İletişim

shape
shape
shape

106.500 Euro'dan başlayan satış fiyatı ile Jeep tutkunlarının beğenisine sunulan Grand Chreokee'nin, henüz Türkiye yollarında boy göstermeye başlamadan 100 adet sipariş aldığı açıklanıyor. Aracın bu yılın sonuna kadar toplamda 300 adedi aşkın satış rakamına ulaşmasıbekleniyor.

Yeni 8-ileri otomatik şanzımanla donatılan Grand Cherokee, Limited, Overland, Summit, SRT olmak üzere 4 farklı versiyon ile tercih edilebilecek.

Zengin Donanım
Jeep Grand Cherokee zengin bir donanıma sahip. Otomobilde, 8.4 inçlik dokunmatik ekranlıDVD oynatıcı, Adaptif Cruise Control (ACC), direksiyon simidinden kumandalı CD/DVD/HDD/MP3 çalarlı ve 19 hoparlörlü Harman Kardon premium müzik sistemi standartolarak sunuluyor.

Zengin standart donanıma ek olarak, 3 kollu direksiyon simidi ve göstergelere entegre 7 inç TFT-LCD teknolojili 100'ün üstünde kişiye özel ayar sunan çok amaçlı ekran ise Jeep Grand Cherokee'nin öne çıkan diğer standart özellikleri arasında yer alıyor. 20 inç'lik alaşım jantlar, 7hava yastığı, ESP, Yokuş İniş ve Kalkış Destek Sistemi ile Geri Görüş Kamerası da standartdonanımlar arasında yer alıyor.

Paylaş